“BIJ MIJ DRAAIT ALLES OM VERBINDING EN EENHEID”
Maak kennis met Gijsbert Tanis, onze nummer #7
❤️ Als IT‑architect zoek ik naar oplossingen die goed zijn voor het geheel, zonder het individu uit het oog te verliezen. In mijn vrije tijd help ik jongeren in de kerk hun plek te vinden in de zondagse dienst. Verbinding en eenheid staan voor mij centraal.
💙 De ChristenUnie is in de stad een transparante en oprechte verbinder. De partij zet zich in voor zaken die ertoe doen: betaalbare woningen voor starters, werkgelegenheid dichtbij huis en het versterken van sociale netwerken via sport en buurtinitiatieven. Dat sluit naadloos aan bij waar ik voor sta.
💚 Al bijna 30 jaar woon ik met mijn gezin met plezier in Culemborg. De stad is overzichtelijk, centraal gelegen en biedt goede voorzieningen zoals scholen en een treinstation. Het is een fijne plek om te wonen, te werken en als uitvalsbasis voor allerlei activiteiten.
#OpstaanVoorHetGoede #gemeenteraadsverkiezingen2026
Foto Jacob Jan van Baalen @jjvanbaalen